Skåp gustaviansk stil

436647

SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat, dörrpar med godronnering, beslag krönta med rosettgirland, invändigt inrett med 2 hyllplan, höjd ca 102, 59x43 cm, nyckel finns

Senare bemålning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Skåp gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
3039456
1 600
3041920
3039456
1 400
3041918
1 300
3039456

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.