Skrivbord gustaviansk stil

436646

SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat, låda i sargen, beslag i metall, höjd ca 77, 92x44 cm

Senare bemålning, senare beslag, slitage

Rum 4

Skrivbord gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
3041646
2 400
3041914
3041646
3041861
1 900
3041646
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.