Skrivbord i gustaviansk stil

436645

SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, bemålat, låda i sargen, beslag i metall, höjd ca 75, 84x53 cm

Senare bemålning, senare beslag, slitage

Rum 12

Skrivbord i gustaviansk stil

Budhistorik (30 bud)
3041887
2 400
3041907
3041887
3041896
1 900
3041887
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.