Byrå 1800-tal

436640

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 4-lådig, bemålad, höjd ca 125, 76x54 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

Rum 17

Byrå 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3041308
3041217
1 400
3041217
1 300
3041172
3039523

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.