Soffbord vril/masur

436638

SOFFBORD, betsad bok med bordsskivan inlagd med vril/masur, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50,5, 135 x 50,5 cm

Bruksspår, repor

Rum 6

Soffbord vril/masur

Budhistorik

2017-01-31 kl 17:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.