Tvättkommod Karl Johan

436625

TVÄTTKOMMOD, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfaner, utdragbar underdel, invändigt med hyllplan, höjd ca 87, 74x52 cm, nyckel medföljer

Senare beslag, slitage, fanerbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämning

Rum 12

Tvättkommod Karl Johan

Budhistorik (16 bud)
3041792
3041787
1 400
3041785
1 300
3035518
3041783

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.