Golvlampa mässing

436619

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, delvis svärtad, höjd inkl skärm ca 135 cm

Senare skärm, slitage, bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa mässing

Budhistorik (3 bud)

3040400
3035430
3033903

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.