Mats Hådell färglitografi

436616

MATS HÅDELL (född 1958), Norrskär, monogramsignerad EA-upplaga, färglitografi, ca 50 x 71,5 cm

Fack 22

Mats Hådell färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3039448
1 300
3039439
3036868
3036863
3035206
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.