Pinnstolar 1 par

436614

PINNSTOLAR, 1 par, massiv björk, bemålade, rundad rygg, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 82,5, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall

Hylla 10

Pinnstolar 1 par

Budhistorik (2 bud)

3041726
3039344

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.