Bernt Carlsson oljemålning

436612

BERNT CARLSSON (samtida): Komposition med figurer, signerad och daterad B. Carlsson 95, olja på duk, ca 133x158 cm

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3041722
3041729
3041722
3 800
3041725
3 600
3041722
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.