Bernt Carlsson oljemålning

436608

BERNT CARLSSON (samtida): Komposition, olja på duk, ca 125x148 cm

Duksskada, oramad, tryckskador

Rum 9

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3041656
3041654
950
3041648
900
3041647
850
3041645

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.