Bernt Carlsson oljemålning

436603

BERNT CARLSSON (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad B. Carlsson 90, olja på duk, ca 70x80 cm

Dukskador

Fack 54

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3039200
850
3039161
3039199
3039161
450
3038473

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.