G Tissot pastell

436599

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Modell med hårband, signerad J Tissot, pastell, ca 55x42 cm

Fack 8

G Tissot pastell

Budhistorik (4 bud)

3039791
500
3037366
450
3038457
3037366

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.