Berlock 18 k guld med heliotrop samt hematit

436597

BERLOCK, 18 k guld, heliotrop samt hematit, med fotogömma, ca 18x17 mm, vikt ca 6,2 g

Bruksslitage, heliotrop med mindre nagg, hänganordning defekt

Guld/Smycken

Monter 20

Budhistorik (4 bud)

3038326
500
3038311
3038305
3033565

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.