Byrå 1800-tal

436576

BYRÅ, 1800-talets mitt, 4-lådig, bemålad, höjd ca 99, 105x49 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

Rum 22

Byrå 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3035792
3032757
1 900
3032689
1 800
3029936
1 700
3028381
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.