Fåtölj i Louis XV-stil

436554

ARMLÄNSSTOL, 1800-tal, Louis XV-stil, blommig klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Smärre skador

Rum 21

Fåtölj i Louis XV-stil

Budhistorik (11 bud)
3037772
2 600
3037602
2 400
3029321
3037222
3029321
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.