Henry Schäf pastellmålning

436553

HENRY SCHÄF (1863-?): Landskapsmotiv, signerad och daterad H Schäf 1916, pastell, ca 58x83 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Henry Schäf pastellmålning

Budhistorik (8 bud)
3039265
600
3039250
550
3038235
500
3038240
500
3038235
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.