Chiffonje gustavianskt stockholmsarbete

436548

CHIFFONJÉ, gustavianskt stockholmsarbete, omkring år 1800, fanerad i mahogny, invändigt med små lådor, höjd ca 113, 100x50 cm

Nyckel saknas, omfattande skador, lös listdel medföljer, nyckelbussningar saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 16

Budhistorik (7 bud)
3038226
600
3038655
550
3038226
500
3038654
450
3038226

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.