Damarbetsbord i mahogny

436546

DAMARBETSBORD, låda i sargen, 1800-tal, sengustaviansk stil, maghogny, lister och guttae i mässing, höjd ca 76, 55x41 cm

Smärre skador, nyckel saknas

Rum 11

Damarbetsbord i mahogny

Budhistorik (18 bud)
3038891
3 200
3037330
3038889
2 800
3037330
2 600
3034025
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.