Esaias Thorén

436529

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med ansikten, signerad och daterad Esaias Thorén -17, färglitografi, 201/260, ca 47x37 cm

Gulnader

Fack 27

Esaias Thorén
Budhistorik (9 bud)
3039940
600
3039939
550
3039933
500
3039935
500
3039933
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.