Gottfrid Kallstenius

436526

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Landskap, signerade G. Kallstenius, olja på pannå, ca 25x35 cm

Smärre repa

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Gottfrid Kallstenius

Budhistorik (7 bud)
3040116
3040115
3038791
3028587
1 600
3026201

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.