Astri Bergman Taube

436523

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Reliefer, brons och skiffer, signerad och daterad -77, numrerad 193./240, 136/240 resp 125/240, 40x20, totalmått med ram 55x35 resp 20x20, totalmått 35x35 cm

Den största med skifferskada i nedre högra hörnet

Konst, Skulpturer

Rum 8

Astri Bergman Taube

Budhistorik (25 bud)
3039231
4 800
3037850
4 600
3039225
4 400
3037850
3 800
3036515
3 600

Slutpris SEK:
4 800
495 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.