Ljusstakar i empirestil

436506

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empirestil, 1800-tal, höjd ca 29 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem, Belysning, Metall, Metall

Ljusstakar i empirestil

Budhistorik (11 bud)
3038827
7 000
3034002
6 800
3033820
6 400
3033532
6 200
3030364
6 000

Slutpris SEK:
7 000
720 EUR, 820 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.