Flintlåsgevär Nordafrika

436503

FLINTLÅSGEVÄR, 1800-tal, Nordafrika, trä med beninläggningar, mässingsbeslag, gjuten laddstock i metall, längd ca 155 cm

Patina, slitage

Vapen/Medaljer

Flintlåsgevär Nordafrika

Budhistorik (24 bud)
3039338
3036694
1 900
3036694
1 800
3033264
1 700
3033182
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.