Tauno Leppänen oljemålning

436502

TAUNO LEPPÄNEN, Morgongryning, olja på pannå, signerad och daterad -76, ca 21x30 cm

Fack 8

Tauno Leppänen oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3038674
3039099
1 400
3038674
1 300
3038618
3036167

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.