Arvid Öström

436495

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Stilleben med blommor, signerad A.Öström, olja på duk, 10x12 cm

Monter 13

Arvid Öström

Budhistorik (13 bud)
3039961
1 700
3037503
1 600
3039959
3037503
1 400
3039957
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.