Nikolai Alexandrovich Issaev

436494

NIKOLAI ALEXANDROVICH ISSAEV(1891-1977): ''Beaulieu'', signerade och daterad 69, pastell, ca 48x56 cm

Ändringar/tillägg
'

Rum 13

Nikolai Alexandrovich Issaev

Budhistorik (3 bud)

3038163
3038156
3038031

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.