Spegel gustaviansk stil

436489

SPEGEL, gustaviansk stil, sent 1800-tal, facettslipat glas, krön med bandrosett, ca 100x40 cm

Smärre lagning, översta glaset med mindre avslag

Speglar

Rum 7

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
3038653
3038750
3038653
3 800
3038749
3 600
3038653
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.