Byrå 1800-tal

436486

BYRÅ, 1800-talets slut, 4 lådor, gråmålad, draghandtag i mässing, höjd 87, 84x42 cm

senare beslag

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
3040206
1 800
3040203
1 700
3040200
1 600
3040194
3040192
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.