Byrå i teak

436483

BYRÅ, teak, 1960-tal, höjd 103, 61x35 cm

smärre slitage

Rum 4

Byrå i teak

Budhistorik (26 bud)
3039240
3038029
3033873
1 900
3038026
1 800
3033873
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.