Olavi Laine

436477

OLAVI LAINE (1922-1983): Sydländskt landskap, signerad, olja på duk, 65x81 cm

Fack 42

Olavi Laine

Budhistorik (19 bud)
3038229
1 800
3038187
1 700
3038187
3036590
1 400
3036147
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.