Väggspegel förgylld

436472

VÄGGSPEGEL, omkring 1800, förgylld, rikt skulpterad ram, krönet med dekor av urna, ca 63x30 cm

Folieringen med skador, glaset med tuschrester

Speglar

Rum 2

Väggspegel förgylld

Budhistorik (11 bud)
3039622
3038454
1 900
3038454
1 800
3038453
1 400
3038452
1 300

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.