Salongsgrupp rokokostil

436470

SALONGSGRUPP, 8 delar, rokokostil, björk/furu, lackerat i grågrönt samt patinerat, sitsar klädda med gripsholmsruta, bestående av soffa, längd ca 150 cm, 2 karmstolar, 2 stolar, 2 pallar samt bord, Ø 85, höjd ca 73 cm, 1900-talets andra hälft

Ringa slitage

Rum 11

Salongsgrupp rokokostil

Budhistorik (28 bud)
3038853
4 200
3038824
3038851
3038824
3 800
3038349
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.