Rökelsekar nysilver

436468

RÖKELSEKAR, nysilver, 1800-tal, höjd ca 53 cm

Delvis nedputsad, skador

Diverse

Rum 19

Rökelsekar nysilver

Budhistorik (6 bud)
3038792
550
3038777
500
3038727
450
3037033
3036226

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.