Albert Johansson oljemålning

436465

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Konnexion 187 Flexion III, signerad och daterad a tergo Albert Johansson 1976, olja på pannå, ca 91x122 cm

Rum 9

Albert Johansson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3039500
14 000
3039481
12 500
3039383
12 000
3030498
10 500
3026530
10 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.