Möllers Armaturfabrik Eskilstuna

436460

BORDSLAMPA, teak, 1960/70-tal, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, detaljer i mässing, röd skärm, märkt MAE, totalhöjd ca 70 cm

Obet. slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Budhistorik

2017-01-30 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.