Fredrik Wilhelm Svendsen oljemålning

436457

FREDRIK WILHELM SVENDSEN (1885-1975): Runde Torn, signerad och daterad F Svendsen 21, olja på duk, 45x65 cm

Krakeleringar

Fack 45

Budhistorik (2 bud)

3038761
3036750

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.