Charles Roka oljemålning

436456

CHARLES ROKA (1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x63 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3035947
3031631
3 800
3031606
450
3027510
3027429

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.