Carl Olof Petersen oljemålning

436453

CARL OLOF PETERSEN (1880-1939): Vattendrag i vinterlandskap, signerad C.O Petersen, olja på pannå, 55x66 cm

Budhistorik (29 bud)
3037904
2 800
3037900
2 600
3037894
2 400
3037888
3037872

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.