Oljemålning

436450

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, otydligt singerade, olja på duk, ca 46x35 cm

Fack 40

Oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3038955
2 800
3038779
2 600
3038779
2 400
3038771
3038778

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.