Bordsfotogenhus 1800-talets slut

436448

BORDSFOTOGENHUS, 1800-talets slut, fot i alabaster med förgylld metallfattning, huset i spiraldrivet glas, höjd ca 29 cm

Alabastern med smärre nagg

Diverse, Hem

Kundcenter

Budhistorik (2 bud)

3035214
3030292

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.