Örsjö Armaturer golvlampa 1950-tal

436444

ÖRSJÖ ARMATURER, golvlampa, 1950-tal, 3 ljuspunkter, lampskärmar med flätad färgad plaststripe, svartlackerad, märkt Ö.A, höjd 148 cm

Smärre slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Budhistorik (15 bud)
3037016
3036520
3037014
3036520
1 900
3034777
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.