Ljuskrona venetiansk stil

436438

LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-talets mitt, för 6 armar, etikettmärkt Made in Italy, höjd ca 90 cm

Slitage, en lövformat dekorelement saknas och kompletterad med en blomma

Belysning, Taklampor

Rum 19

Ljuskrona venetiansk stil

Budhistorik (4 bud)

3037044
3028114
950
3028109
900
3022059
850

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.