Spegel nyrokoko

436434

SPEGEL, nyrokoko, 1880-tal, fasettslipat glas, träskuren och förgylld, 40x32 cm

skador, lösa delar medföljer

Speglar

Spegel nyrokoko

Budhistorik (26 bud)
3037001
3036997
3036997
1 800
3036985
1 700
3036564
1 600

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.