Flaskställ 1900-talets första hälft

436425

FLASKSTÄLL, 1900-talets första hälft, förgylld metall, dekor av svanar, höjd ca 14,5 cm

Smärre bucklor

Diverse

Budhistorik (15 bud)
3037312
3036925
3037311
3036925
850
3034031

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.