Spegel i gustaviansk stil

436423

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, fasettslipat glas, förgylld och grönmålad ram, porträttrelief i lagerkrans, höjd 64 x 33 cm

smärre färgbortfall

Speglar

Rum 15

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
3038329
1 300
3038325
3038314
3038304
3038299
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.