Spegel gustaviansk stil

436416

SPEGEL, förgylld, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, ca 92x47 cm

Smärre slitage

Speglar

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3038257
750
3037707
700
3034397
650
3034336
600
3031353
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.