Hurts

436413

GRAFIKHURTS, 2 delar på sockel, 10-lådig, vitlackerad, höjd ca 81, 99x68 cm

Ytskador, slitage, listdel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Hurts

Budhistorik (23 bud)
3037104
3 800
3036628
3 600
3035670
3 400
3036627
3 200
3035670

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.