Vilande yngling Gustafsberg

436411

GUSTAFSBERG, "Edymion", bemålat lergods, signerad Gustafsberg -91 CJ Dyfverman cop 1884, höjd ca 13, längd 44 cm

En stortå skadad, medföljer. En tumme med lagning

Keramik/Porslin

Rum 20

Vilande yngling Gustafsberg

Budhistorik (13 bud)
3023219
1 800
3036815
1 700
3023219
1 600
3035994
3023219
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.