Edvin Söderström oljemålning

436408

EDVIN SÖDERSTRÖM (född 1905): Rådjur i vinterlandskap, signerad E Söderström, olja på duk, ca 85x75 cm

Fack 45

Edvin Söderström oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3037057
1 300
3037054
3037051
3036781
3036780
950

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.